Bisikletle İstanbul-İzmir Turu #1.Gün

Başakşehirden başlayıp tekirdağ, çanakkale balıkesir izmir turunun ilk saatleri.. Enerjimiz yerinde başımız geleceklerden habersiz İstanbul trafiğinden kurtulmaya çalışıyoruz=)
Başakşehirden başlayıp tekirdağ, çanakkale balıkesir izmir turunun ilk saatleri.. Enerjimiz yerinde başımıza geleceklerden habersiz İstanbul trafiğinden kurtulmaya çalışıyoruz =)
Turun 3. gününde uçmak dere zirvesindeyiz. Dün akşam burada kaldık, bu sabah Şarköy-Gelibolu-Lapseki rotasını tamamlamak üzere hazırlıklarımızı yapıp yola koyulmadan önceki fotoğraf.
Güneş yeni doğarken ve yollar boşken pedallama keyfi kesinlikle ayrı. Eğer yolda çok oyalanmassanız öğlene kadar günlük yol hedefinize yüzde 60 yaklaşabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Bisikletle Karadeniz Turu #10.Gün

Fatih giderken çadırı da götürdüğü için bende çadır sipariş etmiştim Giresun’a anca yetişirim diye sabahleyin kargodan onu aldık. Oradan kahvaltıya gittik vedalaşıp oradan yoluma devam ettim. Giresun-Ordu arası 40km civarı.

Bisikletle Trakya ve Marmara Turu #1.Gün

Okan dün bisiklet aldı bugün tura geldi. Performansı harikaydı ta ki çukura girip iki tekeri de yarana kadar. Ama şanslıydık çünkü hemen yanımızda benzinci vardı bu da demek oluyordu ki